نمی دونم چرا بعضی از آدما......

نمیدونم چرا بعضی از آدما اینقدر ریاکار و دو رو هستن!!!

نمی دونم چرا بعضی از آدما وقتی به نفعشون باشه از دیگری  استفاده می کنن و وقتی به نفعشون نباشه دیگه اصلا طرف رو آدم هم حساب نمی کنن!

نمی دونم چرا بعضی از آدما برای حرف خودشون هم ارزش قایل نیستند و به محض اینکه هوا رو پس می بینن تمام حرفاشون رو عوض می کنن!

نمی دونم چرا بعضی از آدما هیچ طوری حاضر نیستن مسئولیت کارایی رو که کردن و حرفایی رو که زدن، قبول کنن!

نمی دونم چرا بعضی از آدما وقتی اشتباه می کنن، بلافاصله اون رو تقصیر دیگران می ندازن و خودشون رو عقب می کشن!

نمی دونم چرا بعضی از آدما خودشون رو عقل کل حساب می کنن و دیگران رو نفهم و نادان می دونن!

نمی دونم چرا بعضی از آدما یه روز خودشون رو دوست جا می زنن و یه روز دیگه می شن دشمن خونی آدم!

نمی دونم چرا بعضی از آدما نمی تونن دو روز پشت سر هم یه جور رفتار کنن و هر روز رنگ عوض می کنن!

نمی دونم چرا بعضی از آدما اونقدر ترسو هستن حاضرن آبروی دیگری رو برای منافع خودشون فدا کنن!

نمی دونم چرا بعضی از آدما در حالیکه می دونن بعضی های دیگه بدخواهشون هستن ولی بازم به خاطر ترسو بودن و ریاکاری به روی خودشون نمی یارن و تا می تونن به اونا احترام می زارن!

نمی دونم چرا بعضی از آدما حتی اگر 5 تا انگشتت رو هم عسل کنی و بذاری تو دهنشون بازم به خاط منافعشون دستت رو تا مچ گاز می گیرن!

نمی دونم چرا بعضی از آدما در عین حالی که هیچی در مورد دیگری نمی دونن به خودشون اجازه می دن در موردش قضاوت کنن و حکم صادر کنن!

نمی دونم چرا بعضی از آدما با اینکه میدونن دور و برشون چی می گذره ولی بازم ترجیح می دن سرشون رو زیر برف بکنن و واقعیت رو نبینن!

نمی دونم بعضی از آدما وقتی به نفعشون نباشه، از حق دفال نمی کنن حتی اگر مطمئن باشن که حق کدومه و باطل کدوم!

نمی دونم چرا بعضی از آدما واژه عدالت رو تو فرهنگ لغاتشون ندارن و فقط از کسی حمایت می کنن که زورش بیشتره،‌نه اون کسی که واقعا حق داره!

نمیی دونم چرا بعضی از آدما....... !!!!!

فقط این رو می دونم که بعضی از آدما رو یک روز از صمیم قلب دوست داشتم ولی به خاطر بعضی از اخلاقاشون، حالا دیگه ازشون متنفرم...

/ 1 نظر / 79 بازدید
یک دوست

آدمها می تونند به هر شکلی با هر خصیصه ای باشند. ولی مهم اینه که ما خودمون چطور باشیم و از زندگی چی بخواهیم و رفتار دیگران زندگی ما را تحت الشعاع قرار نده و جلوی پیشرفتمون رو نگیره. انسان کلا فراموش کاره و خیلی زود بدیها و خوبیها از یادش می ره. این ایام هم سپری می شه و زمانی می رسه که چیزهای مهمتری تو زندگی آدم اهمیت پیدا می کنه.