استودیو هنرکده

دوستان عزیزم سلام

از خیلی وقت قبل به عکاسی علاقه داشتم. همسرم بیشتر از من عاشق عکاسی بود و صد البته بیشتر از من هم کار کرده بود ولی هیچ وقت فرصتی پیش نیومده بود تا به صورت حرفه ای این موضوع رو دنبال کنیم. خدا شکر بالاخره موانع پیش رو برداشته شد و تونستیم اولین قدمها رو به سمت عشق و علاقه مشترکمون برداریم. اومدم اینجا که  بگم به تازگی با یکی از دوستان خوب و با سابقمون که سالهاست یه آتلیه معروف و حرفه ای رو تو تهران اداره می کنه، همکاری مون رو شروع کردیم و بیشترین تمرکزمون هم روی عکاسی پرتره، عروس، مادلینگ و کودک است.

دوستان عزیزم خوشحال می شم اگر از نمونه کارای عکس و فیلم ما توی این آتلیه دیدن کنید و بهتون قول می دم از دیدن نمونه کارای ما پشیمون نخواهید شد.

در ضمن سعی می کنم به زودی چند تا از نمونه عکسهای گرفته شده توسط خودم رو براتون بذارم

دوستان گلم اگر کسی آدرس و تلفن آتلیه رو خواست یا دوست داره بعضی از عکسهای پرتره، عروس، مادلینگ و کودک ما رو ببینه، برام پیغام بزاره و ایلمش رو بهم بده تا چند عکس نمونه رو براش ایمیل کنم.

راستی اگر لینک این صفحه رو برای دوستان دیگرتون هم بفرستین و ما رو بهشون معرفی کنید، خیلی ازتون ممنون می شم و سعی می کنم لطفتون رو با تخفیف دادن به خودتون و دوستان مهربونتون جبران کنم.

منتظر شما هستم.

/ 5 نظر / 38 بازدید
مریمی

خئاننده خاموش روشن بشو ! من هستم ... راستش چند تا عکس خاص می خوام . تم قدیمی . می تونم در خواست کنم ؟

کیمیا

سلام خوشحال میشم به وب منم سر بزنید

کیمیا

سالم وبلاگت خیلی قشنگه ! با اجازه لینکتون کردم شما هم منو لینک کنید .خوشحال میشم[قلب]

کیمیا

سالم وبلاگت خیلی قشنگه ! با اجازه لینکتون کردم شما هم منو لینک کنید .خوشحال میشم[قلب]